همایشها و نمایشگاهها

همایش منطقه ای کانون مشاوران اعتباری در مشهد

alt

همایش منطقه ای کانون مشاوران اعتباری و سرمایه گذاری بانکی با عنوان " بررسی آثار کاربست خدمات مشاوران در اجرای طرح ها " روز پنجشنبه 3 دیماه با حضور شخصیت های اقتصادی ملی، منطقه ای، مشاوران اعتباری و سرمایه گذاری و مدیران و کارشناسان نظام بانکی در مشهد برگزار می شود.


در این همایش که با اهدافی مانند : هدایت سرمایه ها به سوی طرح های سود آور / جلوگیری از هدر رفتن منابع مالی محدود / کاهش ریسک سرمایه گذاری ترتیب می یابد کارشناسان پیرامون اهمیت نقش مشاور در اجرای طرح ها سخن خواهند گفت.

همايش های منطقه ای، بر آن هستند تا با شناساندن عميق ترِ تأثير مثبت استفاده از خدمات مشاوران عضو كانون در كاهش ريسك سرمايه گذاران و تأمين كنندگان منابع مالی و پيش گيری از اتلاف سرمايه و انرژی و ساير نهاده های مورد نياز انجام هرگونه سرمايه گذاری، وظيفه صيانت از حرفه پی‌گيری شود و گام هایی‌ مؤثر در تحقق هدف گسترش بازار كارِ مشاوران عضو برداشته شود.

آغاز به کار نمایشگاه بین المللی معرفی فرصت های سرمایه گذاری در کیش

alt

 

دومین نمایشگاه بین المللی بورس، بانک، بیمه و خصوصی سازی و هفتمین نمایشگاه معرفی فرصت های سرمایه گذاری کشوردر مرکز نمایشگاه های بین المللی کیش آغاز بکار کرد.

ادامه مطلب...

دومین کنفرانس اجرای پروژه به روش EPC

تخصصی ترین اجتماع کارفرمایان ، پیمانکاران و مشاوران پروژه های عمرانی و صنعتی با عنوان  "دومین کنفرانس اجرای پروژه به روش EPC " در روزهای 13 و 14 بهمن 93 در مرکز همایش های دانشگاه تهران برگزار می شود .

این کنفرانس را گروه مطالعات نظام پیمانکاری با همکاری برخی از دانشگاهها و انجمن های صنفی و صنعتی و نهادهای سیاستگذار برگزار می کنند  و محورهای آن عبارتند از فضای اجرای پروژه ها / حوزه مدیریت پروژه ها / و مباحث مالی ، حقوقی وقراردادی در اجرای پروژه ها .

علاقه مندان به شرکت در کنفرانس  برای ثبت نام می توانند با شماره های 44004071 و 44007142 دبیرخانه کنفرانس  تماس بگیرند .


نمایشگاه بین المللی انرژی 2015 اتریش

انجمن مدیریت سبز ایران با همکاری بنیادجهانی انرژی  امکان بازدید کارشناسان و مدیران  از نمایشگاه بین المللی انرژی 2015 شهر ولز اتریش را با هدف بازدید و کسب تجربیات جدید و انتقال آن به کشورمان  فراهم کرده است .

در برنامه بازدید از نمایشگاه بین المللی انرژی اتریش شرکت در کارگاه آموزشی مدیریت انرژی ، بازدید از صنایع موفق انرژی و بازدید از مراکز فرهنگی شهر مونیخ آلمان  نیزپیش بینی شده است .

نمایشگاه بین المللی انرژی 2015 پنجم اسفند 93 آغاز می شود و تا دهم اسفند ادامه خواهد داشت .

سایت www.iran-gma.com و تلفن های 88515526 و 88515421 داخلی 112 خانم علائی  اطلاعات تکمیلی را در اختیار علاقه مندان قرار می دهد.

همایش ملی توسعه دهندگان ساختمان ایران

دومین همایش ملی توسعه دهندگان ساختمان ایران در روزهای 14 و 15 مهرماه  در محل همایش های بین المللی هتل المپیک  برگزار می شود .

برقراری تعامل بین تولیدکنندگان محصولات ساختمانی ، سرمایه گذاران ، اجراکنندگان پروژه های ساختمانی و دیگر بخش های خصوصی و دولتی از اهداف برگزاری این همایش عنوان شده است .

علاقه مندان به شرکت در این همایش می توانند تا تاریخ   93/6/19 با دبیرخانه اجرائی همایش با شماره  22853530 داخلی 306 تماس بگیرند .

طبق برنامه ریزی ، وزیر راه و شهرسازی ، شهردار تهران ورئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان کشور از جمله مدعوین همایش خواهند بود.

مطالب بیشتر...

صفحه 1 از 6

شروع
قبلی
1