اخبار انجمن

دعوت به نشست مشترک با هیات بازرگانی آلبانی

 هیات بازرگانی  آلبانی که به سرپرستی  رییس جمهوری این کشور به تهران آمده است در  محل اتاق ایران نشست خواهد داشت.

برپایه اطلاعیه اموربین الملل اتاق ایران این نشست ساعت 10 صبح روز یکشنبه 26 دی 1395 (فردا) در سالن کنفرانس طبقه هشتم اتاق ایران واقع در خیابان طالقانی برگزار می شود .

 خدمات فنی و مهندسی نیز در دستور مذاکرات قرار دارد ، از این رو از اعضای محترم انجمن شرکتهای مشاور سرمایه گذاری دعوت می شود که در این نشست شرکت فرمایند .

نشست نمایندگان هیات مدیره انجمن با عسکری عضو هیات مدیره بانک صنعت و معدن

نمایندگان هیات مدیره انجمن شرکتهای مشاور سرمایه گذاری و نظارت طرحها ، روز دوشنبه 12 مهر در محل بانک صنعت و معدن با آقای حسین عسکری عضو هیات مدیره بانک درباره زمینه های همکاری انجمن و بانک گفتگو و تبادل نظر کردند .

در آغاز نشست آقایان  مهندس خسروشاهلی و فرج زاده درباره ماموریت های انجمن و کانون مشاوران و سابقه تاسیس انجمن و نقش عمده آن در ایجاد کانون و دیدار اخیر هیات مدیره انجمن با آقای افخمی مدیر عامل محترم بانک و نظرمساعد ایشان به ارتباط و تعامل بانک و مشاوران سرمایه گذاری و پشتیبانی  از آنها مطالبی بیان کردند .

همچنین آقای مهندس نیکخو عضو هیات مدیره پیشنهادهای انجمن به بانک را که طی دونامه به آقای افخمی ارائه شده بود مطرح کرد و ضمن توضیح درباره هریک از آنها خواستار رسیدگی و توجه بانک شد .

آنگاه آقای عسکری با اشاره به ضرورت تعامل مشاوران و بانک بویژه درسال های آینده که بازار گسترده تری را شاهد خواهیم بود گفت باید دوره های مشترک بگذاریم و با یادگیری روش های جدید خودرا بروز کنیم .آقای عسکری حضور مشاوران در بانک صنعت و معدن را بسیارمفید خواند و افزود با همکاری بانک و مشاوران سیستمی ایجاد شده است که ضمن سد کردن راه افراد نااهل ، سبب می شود که تسهیلات بانک در جای درست هزینه شود .

عضو هیات مدیره بانک صنعت و معدن دربخش دیگری از سخنان خودبا اشاره به اینکه استفاده ازتجربه  مشاوران سبب می شودکه بانک میدان کارخودرا گسترش دهد افزودیکی از زمینه ها بحث وصول مطالبات معوق است . گرچه بانک موفقیت هائی داشته است اما به تنهائی نمی تواند این کاررا انجام دهدو مشاوران با عارضه یابی موردبه مورد می توانند راه یک پروژه را نشان بدهنداینکه با یک تصمیم قطعی ودرست راهش را ادامه بدهد یا متوقف شود .

آقای عسکری عضو هیات مدیره بانک صنعت و معدن با معرفی آقای جبارزاده رئیس اداره سوم نظارت بانک به عنوان هماهنگ کننده ارتباط با مشاوران گفت ، انجمن همکاری با بانک را با حضور ایشان و تشکیل کارگروه آغاز کند و بطور منظم ارتباط دوجانبه رابرنامه ریزی و اجرا کند .


اعضای دوره چهارم شورایعالی کانون انتخاب شدند

alt

مجمع عمومی کانون مشاوران اعتباری و سرمایه گذاری بانکی روز چهارشنبه 25 فروردین در سالن اجتماعات هتل سیمرغ تهران برگزارشد .

در جریان برگزاری نشست مجمع  با توجه به پایان یافتن دوره سوم شورایعالی کانون ،  شرکت کنندگان با اکثریت آرا از بین 21 نفر داوطلب ، اعضای اصلی و علی البدل دوره چهارم را به این شرح برگزیدند :
7 نفر اعضای اصلی :
1- خانم هما سادات گوشه از گروه مشاورین سرمایه گذاری ستاره صنعت پردازان با 70 رأی
2- عبدالاحد فرج زاده از پژوهشگران فن گستر با 69 رأی
3- سیامک صمیمی دهکردی از تدبیر صنعت ایرانیان با 52 رأی
4- سید عبدالخالق سجادی از طرح گستر دنا با 48 رأی
5- مصطفی خسروشاهلی از مشاور مهندسی و مدیریت رادها با 41 رأی
6- بهرام مهدی زاده از سنجش امکان طرح با 41 رأی
7- رضا اکبرنیا از پیشران صنعت تهران مهر با 38 رأی 

5نفر اعضای علی البدل
1- سید حسن خباز از فهامه با 35 رأی
2- امیر حسین پور از پویا پرتو طرح با 34 رأی
3- کوروش نیکخو از راهنما صنعت ایرانیان با 34 رأی
4- محمد رضا بلورانی از پولاد با 30 رأی
5- سید علی اکبر ریاضی از کاهنربا با 30 رأی

کاندیداهای عضو انجمن در انتخابات شورایعالی کانون

alt

انتخابات برای تعیین اعضای شورایعالی کانون مشاوران اعتباری و سرمایه گذاری بانکی  دردوره چهارم روز چهارشنبه 25 فروردین 95 در هتل سیمرغ تهران برگزارمی شود .

در انتخابات این دوره 21 نفر نامزد شده اند که هفت نفر از آنها از شرکتهای عضو انجمن شرکتهای مشاور سرمایه گذاری و نظارت طرحها هستند .

اسامی اعضای انجمن که برای عضویت درشورایعالی کانون داوطلب شده اند به ترتیب حروف الفبا به این شرح به آگاهی اعضای محترم انجمن می رسد :

1- شرکت پژوهشگران فن گستر -  آقای مهندس عبدالاحد فرج زاده

2- شرکت پولاد                    -  آقای مهندس محمدرضابلورانی

3- شرکت رادها                   -  آقای مهندس مصطفی خسروشاهلی

4- شرکت راهنماصنعت ایرانیان - آقای مهندس کوروش نیکخو

5- شرکت ستاره صنعت پردازان - خانم هماسادات گوشه

6- شرکت فهامه                   - آقای مهندس حسن خباز

7- شرکت کاهنربا                 - آقای مهندس علی اکبرریاضی

انتخابات دوره چهارم شورای عالی کانون مشاوران اعتباری

مجمع عمومی عادی سالانه کانون مشاوران اعتباری و سرمایه گذاری بانکی روز چهارشنیه 25 فروردین 1395  در آمفی تئاتر هتل سیمرغ تهران  برگزار می شود .

انتخاب اعضای شورای عالی دوره چهارم و گزارش های عملکرد سالانه از مهمترین موضوعات نشست مجمع عمومی کانون است .

alt

مطالب بیشتر...

صفحه 1 از 9

شروع
قبلی
1