اطلاع رسانی

اطلاع رسانی

 پایگاه جدید اطلاع رسانی انجمن با توجه به  احساس نیاز اعضای محترم طراحی و در مهر 1390 بهره برداری از ان آغاز شد .

نظر به اينکه درخواست انجمن از وزارت ارشاد برای صدور مجوز نشريه تخصصی پس از گذشت پنج سال و با وجود تمام پیگيری ها هنوز به نتيجه نرسيده است ،  امکانات خوب و سرعت عمل سايت انجمن  می تواند نياز اعضاء به اطلاعات را در کوتاه ترين زمان برآورده سازد وپاسخگوی خواسته های برحق اعضای انجمن در جهت شفاف تر کردن عملکردها و کوشش هایی که در انجمن صورت  می گیرد،باشد.

آشنایی بیشتر با پایگاه اطلاع رسانی انجمن
پایگاه اطلاع رسانی جدید انجمن که از اول آبان 1390 رسماً فعالیت خود را آغاز کرده است  کار اطلاع رسانی عمومی ( در حوزه بانکی و اقتصادی ) و اختصاصی ( در حوزه اخبار و اطلاعیه های انجمن ) را با تولید و انتشار خبر ، گزارش ، گفتگو ، مقاله و تحلیل های اقتصادی انجام می دهد.
این پایگاه  مهمترین رویدادهای نظام بانکی و اقتصادی ایران و جهان را در کنار تحلیل های اقتصادی، گفت و گوها، معرفی کتاب و نشریات مرتبط، ارائه بهنگام فهرست اسامی اعضای انجمن، در اختیاراعضاء وديگرعلاقه مندان  قرار می دهد و امید دارد فعالیت اطلاع رسانی را متناسب با توسعه کمی اعضاء و ارتقاء کیفی خدمات انجمن ، هرچه متنوع تر، کیفی تر و سریع تر سازد.

پايگاه اطلاع رسانی جديد انجمن که دارای پيشرفته ترين طراحی و امکانات می باشد، علاوه بر مطالب خبری و اطلاعاتی ، فضاهای مجازی متعددی رابرای استفاده مراجعان فراهم کرده است که اشاره به برخی از آنها مفيد خواهد بود.
در منوی های پایگاه جديد ، مراجعان ضمن بدست آوردن اطلاعاتی درباره انجمن و چگونگی تشکیل آن ، به متن اساسنامه ،  آیین نامه ها،برنامه راهبردی ، منشور انجمن و شرایط عضویت دسترسی خواهند داشت . همچنین انواع خبرها  در طبقه بندی خود از جمله اخبار انجمن ،اتاق ايران ،اقتصادی و سرمايه گذاری ،همايش ها و نمايشگاهها به علاقه مندان ارائه می شود.

همچنين در پايگاه جديد ، لينک سايتهای مهم و مرتبط با امور مشاوران سرمايه گذاری مانند ، وزارت صنعت ،معدن وتجارت ، وزارت اموراقتصادی و دارائی ،اتاق بازرگانی و صنايع و معادن ايران ، کانون مشاوران اعتباری و سرمايه گذاری بانکی  و مانند آن برای استفاده علاقه مندان کارگذاشته  شده است .

 مهمترین بخش این پایگاه معرفی  شرکت های عضوبه جامعه اقتصادی و صنعتی کشور و متقاضيان استفاده از خدمات مشاوره سرمايه گذاری است .  در اين بخش  آخرین فهرست  اسامی شرکتهای عضو ، گرایش ها و زمينه های فعاليت آنها ، نام مديرعامل ، نشانی پستی و تلفن ، ایمیل و سايت شرکت ، رزومه  و اطلاعاتی  درباره ده طرح مهم انجام شده در سال های اخير و چند طرح در دست اجراء و همچنين لينک شرکت های عضو برای استفاده علاقه مندان ارائه شده است .
 بدیهی است که توسعه کیفی این پایگاه به تناسب پیشرفت امور در انجمن و ایجاد نیازهای تازه ، هر سال گسترده تر خواهد شد.

طبعاً نمی شود این مبحث را بدون اشاره به فضاهای تبلیغاتی پیش بینی شده در سایت به پایان برد که می تواند شما و توانمندی های شما را به مخاطبان معرفی کند .درخواست ما از شما عضو محترم ، توجه و مراجعه روزانه به پايگاه انجمن است تا ان شاء ا... خبرها و اطلاعیه های ضروری در کوتاهترین زمان ممکن به آگاهی شما برسد .